odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - DPČ/DPP

Pracovní místo ( odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - DPČ/DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště dle bydliště (okresy: Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov)
- Práce na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti
- Náplň práce: Poradenství klientům v oblasti pojištění a financí, Péče o stávající klienty, Vyhledávání nových obchodních příležitostí, Vytváření vlastního portfolia klientů
- požadavky: Minimálně SŠ vzdělání, Schopnost věcné komunikace, Chuť učit se novým věcem
- Nabízíme: Vícesložkové odměňování: fixní plat + provize + kvartální bonusy, mnoho obchodních příležitostí, Praktické zaškolení od zkušených profesionálů, Individuální podporu manažera, Komplexní škálu produktů
- Pracoviště dle dohody, Nástup možný dle dohody
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: rskopal@centrum.cz