referent bezpečnosti státu

  • Brno

Pracovní místo ( referent bezpečnosti státu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výkon služby zahrnuje: administrativní činnosti související s agendou trvalých, dlouhodobých a přechodných pobytů; komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty zahrnující údaje chráněné podle příslušných právních předpisů.
Místo výkonu služby: Brno
Kvalifikační požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou
Základní požadavky: svéprávnost, bezúhonnost, pokročilá znalost MS OFFICE výhodou
Minimální požadovaný věk: 18 let

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 7. platová třída, zvláštní příplatek podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu neurčitou.
Předpokládaný nástup: srpen-září 2017
Požadované přílohy:
Žádost o přijetí do služebního poměru; žádost o zařazení na služební místo
Čestné prohlášení o státním občanství
Čestné prohlášení o svéprávnosti
Čestné prohlášení o vzdělání
Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti
Prohlášení fyzické osoby o svéprávnosti
K žádosti dále žadatel/ka přiloží:
Strukturovaný profesní životopis
Písemnou práci v rozsahu max. dvou normostran na téma Motivace žadatele/žadatelky ve vztahu ke služebnímu místu, na něž se hlásí do výběrového řízení.
Datum podání žádosti: do 27.6.2017
Způsob podání žádosti:
Adresa/místo osobního podání žádosti:
Ministerstvo vnitra
Nad Štolou 3, 170 00 Praha 7, P. O. BOX 95
ID datové schránky: krk34e3
E-mailová adresa elektronické podatelny: posta@mvcr.cz (žádost zaslat s uznávaným elektronickým podpisem)
Kontaktní osoba: Mgr. Ilona Blaškov