Izolatéři

Pracovní místo ( Izolatéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Izolační práce průmyslové (haly, kotle, vzduchotechnika).
Řidičský průkaz B výhodou, montáže po celé ČR i zahraničí, izolace zaučíme.
Volné místo izolatéři pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

recepční Pracoviště: Benešov krátký/dlouhý týden, zkušenost výhodou. Požadavky:- komunikativní,- ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA PODMÍNKOU- flexibilní- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. .Zaměstnanecká strava, 30.-Kč oběd-Nástup dle domluvy-Smlouva na ...
Bellevue hotel Karlov Services, s.r.o. Benešov, Inzerováno včera

policista Místo výkonu práce: Benešov, Čechtice, Čerčany, Sázava, Týnec n.Sáz., Vlašim, Votice Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání ÚSO nebo ÚSV ukončené maturitní zkouškou, státní občanství ČR. Nabízíme: zajímavou a ...
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje Benešov, Inzerováno včera

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Pracoviště: Křížov práce v 3 směnném provozu, pracovní doba 7,5hod na směnu, dělník ve výrobě plastových obalů - obsluha strojů na výrobu , práce v moderním prostředí v zavedené firmě podnikové prémie, podnikové stravování. Kontaktovat poprvé ...
MOTORON s.r.o. Pravonín, Inzerováno včera