Elektroúdržbář

  • Brno

Pracovní místo ( Elektroúdržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání
- znalost vyhlášky 50
- znalost Simatic, Allen Bradley PLC
- základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti
- znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou
- řidičský průkaz obsluhy MV výhodou
- dobrá pracovní morálka, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12hod. směnách

Náplň práce:
- operativní elektrické a elektronické opravy slévárenských strojů a zařízení
- preventivní oprava strojů a zařízení dle plánu
- vytipovávání vhodných náhradních dílů
- inovace na stávajících zařízeních
- odborná pomoc při instalaci nových zařízení
- vedení a udržování dokumentace v aktuálním stavu

Nabízíme:
- Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
- nástupní mzdu od 18 500,- Kč
- docházkový bonus ve výši 1000,- Kč
- čtvrtletní výrobní bonus až 15 000,- Kč
- příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za odpracovaný den
- 5 týdnů dovolené
Volné místo elektroúdržbář pro lokalitu Brno.