úředník/úřednice odboru majetkového

  • Brno

Pracovní místo ( úředník/úřednice odboru majetkového ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Úřadu městské části města Brna - Královo Pole, Palackého tř. 59, 612 93, Brno
vypisuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení funkčního místa
úředníka/úřednice odboru majetkového
místo výkonu práce: Úřad městské části města Brna, Brno-Královo Pole, Palackého tř. 59, 612 93, Brno
požadavky:
VŠ fakulta stavební
orientace v právních předpisech: zákon o obcích, zákon o zadávání veřejných zakázek, stavební zákon
praktická znalost problematiky zatřídění majetku
praxe ve veřejné správě výhodou
bezúhonnost
znalost práce na PC, MS Windows, Excell, internet
dobrá schopnost komunikace, samostatnost, pracovitost, flexibilita
nástup možný od 17.7.2017, příp. dle domluvy
zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Popis pracovní funkce:
Práce na přípravě, zajištění a ukončení investičních akcí školských objektů, vedení agendy veřejných zakázek těchto akcí včetně administrace dotací, zpracování každoročního plánu oprav škol a školek, spolupráce na přípravě podkladů pro činnost komisí, Rady a Zastupitelstva MČ Brno-Královo Pole. Zatřiďování investičního majetku.

platové podmínky: v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
10. platová třída, plat v rozmezí 17.100-27.000,- Kč/měs. dle délky praxe

Uchazeč doručí na ÚMČ písemnou přihlášku s těmito náležitostmi:
- jméno, příjmení, titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost