Obchodní zástupce - interiérová skla, doplňky do interiéru pro Brno, Prahu a oko

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - interiérová skla, doplňky do interiéru pro Brno, Prahu a oko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky@alfastyl.cz

Hledáme obchodního zástupce pro zajímavý projekt interiérových skel a doplňků do nábytku v oblasti Brno, Praha a okolí. Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi s možností profesního růstu. Práce v mladém, příjemném kolektivu s požadavkem na komunikativnost, samostatnost, profesionální vystupování a aktivní přístup.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty
- aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů v dané oblasti
- zpracování nabídek, konzultace technických řešení, spolupráce s výrobou
- komunikace se zákazníkem, řešení reklamací
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení
- stabilní zázemí menší rodinné firmy
- výborný kolektiv s týmovou podporou
- flexibilní pracovní doba
- služební automobil, telefon a notebook
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- cílevědomého obchodníka se zaměřením na výsledky
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem
- zkušenosti s obchodní činností
- výhodou znalosti z oblasti výroby nábytku
- znalost AJ, NJ výhodou
- osobní přístup a zodpovědnost při práci s klienty
- znalost práce na PC - MS Office
- řidičský průkaz sk. B
Volné místo obchodní zástupce - interiérová skla, doplňky do interiéru pro brno, prahu a okolí pro lokalitu Brno.