Provozní elektronik

  • Hrádek

Pracovní místo ( Provozní elektronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204
Náplň práce: oprava elektroniky, diagnostika, programování
Požadujeme: SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektro-slaboproud, vyhláška 50/1978 Sb. min. § 6, znalost programování v Simatic- S7(S5)
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení od 35.000,- Kč/měs.,příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/měs., + 3 dny dovolené, bonus za odpracované plánované směny, příplatky, závodní stravování, odměny za odpracované roky
Kontakt osobně Po-Pá od 6,00 hod do 14,30 hod: Honzíková Pavla, tel.: 371 765 719, 371 765 736, e-mail: honzikova.pavla@steel-holding.cz
Volné místo provozní elektronik pro lokalitu Hrádek.