Kurátor sbírky novodobých dějin

  • Teplice

Pracovní místo ( Kurátor sbírky novodobých dějin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání s orientací na novodobou historii
práce na PC - znalost Windows Office
iniciativa, komunikativnost
trestní bezúhonnost
znalost německého jazyka podmínkou
Nabízíme:
plný pracovní úvazek.
zajímavou, dynamickou a zodpovědnou práci
pružnou pracovní dobu
příspěvek na stravování
dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Uchazeč zašle:
písemnou přihlášku formou motivačního dopisu
strukturovaný profesní životopis
výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
vysokoškolský diplom (kopii)
Žádosti o přijetí do pracovního poměru zasílejte do 15. 7. 2017 na adresu:
Regionální muzeum v Teplicích, přísp. org., Zámecké náměstí 14, 415 01 Teplice,
nebo e-mailem info@muzeum-teplice.cz
Součástí žádosti bude adresa, telefonní kontakt, e-mail.
Bližší informace Z.Vlčková, tel. 412 359 017
Volné místo kurátor sbírky novodobých dějin pro lokalitu Teplice.