Marta Patzeltová

Hospodyně - správa penzionu

Odeslat

Pracovní náplň
HOSPODYNĚ - SPRÁVA PENZIONU - znalost NJ výhodou, čistý trestní rejstřík, flexibilita, spolehlivost, čistota, pracovitost , ubytování zajištěno, zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince
Volné místo hospodyně - správa penzionu pro lokalitu Malá Úpa.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hospodyně - správa penzionu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Marta Patzeltová
Ulice: 113
Město: Malá Úpa
PSČ: 542 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marta Patzeltová
E-mail: Marta Patzeltová
Telefon: +420 724 330 713

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marta Patzeltová