skladník

  • Nová Bystřice

Pracovní místo ( skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou; pracvoní doba 6:00 - 14:30;
Obsah práce:
-Správa(práce ve)skladu materiálu,expedice skladu
-Přejímka zboží
-Vychystání zboží pro výrobu
-Vychystání drobného materiálu pro montáže
-Výdej hotových zakázek z expedičního skladu
-Správa a likvidace tříděného odpadu
-Inventarizace materiálu
-Úklid a údržba výrobních a skladových prostor
Požadujeme:
-Věk min.18 let
-Schopnost orientovat se v dodacích listech a skladových dokumentech
-Zkušenosti na VZV
-Schopnost dodržovat pořádek za pomoci jiných lidí
-Manuální zručnost
-Kladný přístup k práci
-Schopnost zadávat data do PC výhodou

Upřednostňujeme praxi v oboru,zkušenosti s jízdou na VZV.Mzda dle dohody a dosažené kvalifikace.Životopis zasílejte na email: andrea.lacinova@skylightec.com
Volné místo skladník pro lokalitu Nová Bystřice.