PROJEKTANT/-KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTANT/-KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou (1 rok, poté možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou) nástup možný ihned
-Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství, nebo krajinné inženýrství, nebo SŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství (preference VOŠS a SŠS Vysoké Mýto), uživatelská znalost grafických systémů AutoCad (Atlas KRES DMT, ARC GIS výhodou), řidičské sk. B, schopnost práce v kolektivu a komunikace s okolím, zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
-Nabízíme: zajímavé pracovní prostředí, využití moderní techniky při zpracování zadaných úkolů, po zapracování pružnou pracovní dobu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům, práci v kanceláři i terénu, spolupráci na zajímavých zahraničních projektech, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná pro OZP, absolventy/-ky
- Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: sindlarova@sindlar.cz nebo volejte na tel. č. 495 402 560
Volné místo projektant/-ka vodohospodářských staveb pro lokalitu Hradec Králové.