SPA Resort Lednice s.r.o.

POKOJSKÁ

Odeslat

Pracovní náplň
18.10/7.6.2017 - úklid hotelových prostor, wellness centra a hotelových pokojů. I základní vzdělání, i absolventi, pečlivost. Prac. doba: 6.00-14:30, 7-15:30 nebo 9:30-18:00 hod. Ubytování není k dispozici. KONTAKT: Tučková Markéta, e-mail: manager-obchodni@lazne-lednice.cz
Místo výkonu práce: Lednice
Volné místo pokojská pro lokalitu Lednice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKOJSKÁ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: SPA Resort Lednice s.r.o.
Ulice: Břeclavská 781
Město: Lednice
PSČ: 691 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Tučková
Telefon: manager-obchodni@lazne-lednice.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPA Resort Lednice s.r.o.