Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/-KA
Požadavky: vyučení v oboru Kuchař, odpovědnost, pilnost, svědomitost, solidnost, příjemné vystupování s lidmi
Náplň práce: vyrábí technologicky náročná teplá jídla, zodpovídá za jakost, správné hospodaření, dodržování postupů a dávek apod. Vykonává další prácedle příkazu nadřízeného
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování
HLÁSIT SE: Jakub Dohnal tel.. 736 633 042 volat Po - Pá 8:00 - 14:00, email: dohnal.jakub@sstmost.cz, osobně po telefonické domluvě v budově SŠT v Mostě
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Most.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Ulice: Dělnická 21
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jakub Dohnal
E-mail: Jakub Dohnal
Telefon: +420 736 633 042

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace