Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace

Zdravotní sestra

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Klášterní 2, 40323 Velké Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: ošetřovatelská péče o klienty seniorského věku a klienty trpícími Alzheimerovou chorobou a jinými druhy demencí.
Požadavky: odborná kvalifikace dle zákona č. 96/2004 Sb. v oboru všeobecná sestra - vyšší odborná škola nebo střední odborná škola s maturitou+ platná registrace - osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost a zdravotní průkaz.
Nabízíme: platové podmínky od 20 360,- Kč., podnikové stravování, možnost přijetí do pracovního poměru nebo na DPP, nástup dle domluvy, možnost následného prodloužení smlouvy.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Velké Březno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotní sestra

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace
Ulice: Klášterní 2
Město: Velké Březno
PSČ: 403 23

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Zdeňka Ippoldtová
E-mail: Bc. Zdeňka Ippoldtová
Telefon: +420 724 066 356

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace