Vývojový pracovník SYS

  • Brno

Pracovní místo ( Vývojový pracovník SYS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Požadavky:
Ukončené VŠ studium technických oborů (letectví, elektro, strojní, …)
Pro pozici junior minimální praxe vítána, pro pozici senior nejméně 5 let praxe v oboru
Znalost technické angličtiny
Výhodou:
Znalost problematiky návrhu řídicích systémů a soustav leteckých motorů
Znalost analýz systémové spolehlivosti letadlových soustav
Znalost leteckých norem pro vývoj systémů letecké techniky (DO-178, DO-254,…) Znalost návrhu kritických a vysoce spolehlivých systémů a soustav
Zkušenost s návrhem letadlových soustav se zaměřením na palivové, olejové a hydraulické čerpadla
Zkušenosti s certifikací letecké techniky (EASA, resp. FAA )
Znalost ruského jazyka vítána
Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení, firemní stravování, 5 týdnů dovolené

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojový pracovník sys pro lokalitu Brno.