Noční hlídač v živočišné výrobě

Pracovní místo ( Noční hlídač v živočišné výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stájník - noční hlídač
Požadavek:
- řidičský průkaz sk. T nebo možnost dodělat během zaučování.
Kontakt: telefonicky
Volné místo noční hlídač v živočišné výrobě pro lokalitu Loštice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

PROJECT MANAGER Pokud jste pečlivý člověk, orientován na detaily, rádi za sebou vidíte výsledky a jste zkušený v automotive oblasti nabízíme pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Odborný/á pracovník/ice oddělení centrálních služeb Kontakt telefonicky, osobně nebo e-mailem personalni@kba-grafitec.cz. - ÚSO - Vyhl. č. 50/1978 Sb. - min. § 6 - základní znalosti o řídícím systému Siemens Sinumerik 840 D a vyšší - znalosti obráběcích strojů NC a CNC - zkušenosti s firemním ...
KBA-Grafitec s.r.o. Dobruška, Inzerováno před 3 dny

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE ELEKTRO Kontakt telefonicky, zasláním životopisu na e-mail personalni@kba-grafitec.cz nebo osobně. Požadavky: - SOU/SŠ elektro zaměření - vhodné i pro absolventy - znalost elektro předpisů a norem - perfektní porozumění elektrotechnickým výkresům, schématům ...