CBA NUGET s.r.o.

ZÁVOZNÍK-SKLADNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP sk B, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost
Nabízené výhody:
- čtvrtletní odměny
- trvalý pracovní poměr u rozvíjející se firmy
- příspěvek na stravování
- volné víkendy
- možnost příspěvku na získání profesního průkazu a ŘP sk. C od zaměstnavatele
Hlásit se -emailem nebo telefonicky
Volné místo závozník-skladník pro lokalitu Bílý Kostel nad Nisou.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁVOZNÍK-SKLADNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CBA NUGET s.r.o.
Ulice: 500
Město: Bílý Kostel nad Nisou
PSČ: 463 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Lucie Hegrová
E-mail: hegrova.lucie@cba.cz
Telefon: +420 605 207 544

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CBA NUGET s.r.o.