Innogy Zákaznické služby, s.r.o.

SPECIALISTA, SPECIALISTKA KONTAKTU SE ZÁKAZNÍKY

Odeslat

Pracovní náplň
*KO: Moldavčuk Olga Ing., životopis zašlete na e-mail: nabor@innogy.com
SOU vzdělání, dobré komunikační schopnosti, příjemný projev bez vady řeči, tah na branku, prodejní dovednosti nebo chuť se prodeji naučit, samostatnost, nadšení, vytrvalost.
Mzda 17 000 - 19 000 Kč (nástupní fixní mzda) + variabilní složka mzdy 15-20% z fixu podle pracovních výsledků, pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, prostřednictvím innogy START programu Vás v prvních 12 měsících podpoříme finanční částkou až 21 000 Kč, vzdělávání i osobní rozvoj, při dobrých výsledcích budete moci pracovat z pohodlí domova (home office), týmové, sportovní a společenské akce (setkání zaměstnanců innogy, lístky do kina na innogy podporované filmy aj.), slevy u více než 2 000 smluvních partnerů innogy na oblečení, obuv, osobní dopravu, výpočetní techniku aj., zvýhodněné zaměstnanecké volání a další produkty pro Vás i rodinu, krytí cestovním pojištěním pro Vás i Vaši rodinu, strukturovaný systém kariérního růstu.
3-4-směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22 hod. (7,5 hod./den), pozvolný nástup na směny, možnost zkrácených úvazků po zaškolení, pracoviště: Jánská 14, Opava.
Náplň práce: odbavování PŘÍCHOZÍCH hovorů našich zákazníků; řešení zákaznických požadavků týkajících se záloh, plateb, odečtů, přepisů atd.; konzultace a poradenství klientům; PRODEJ našich služeb a produktů; zpracování emailové komunikace se zákazníky.
Volné místo specialista, specialistka kontaktu se zákazníky pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Čtyřsměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SPECIALISTA, SPECIALISTKA KONTAKTU SE ZÁKAZNÍKY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Innogy Zákaznické služby, s.r.o.
Ulice: Janská 2730
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Olga Moldavchuk
E-mail: Ing. Olga Moldavchuk

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: innogy Zákaznické služby, s.r.o.