Technik strojů a zařízení

  • Vyškov

Pracovní místo ( Technik strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání vyučení nebo SŠ s maturitou, praxe na obdobné pozici, zkušenosti s údržbou mechanických částí strojů, znalost pneumatických a hydraulických částí strojů, znalost PLC-řízeného vybavení, základní znalost PC, výhodou zkušenosti s CNC a znalost AJ, systémový přístup, důslednost
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, provádění preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení, opravy strojů a zařízení, instalace a údržba výrobních zařízení (elektrická, mechanická, pneumatická), samostatné řešení problémů s použitím návodů a elektroschémat, podílení se na vytváření plánů preventivní údržby, na zlepšování kvality výrobních zařízení, dvousměnný provoz s občasnou noční směnou
Zaměstnavatel nabízí: mzda dle praxe a zkušeností, možnost navýšení mzdy po zkušební době, příjemné, klidné, čisté pracovní prostředí, férový přístup, bonusy, směny 7,5 hodiny, jazyková a odborná školení, podpora sportovních a kulturních aktivit, obědy/večeře za 20,- Kč, slevy na firemní výrobky, příměstský tábor pro děti během letních prázdnin a mnoho dalšího
Kontakt: Věra Prokešová, tel: 601 314 535, Po-Pá 8-14 hod, e-mail: vera.prokesova@velux.com nebo Pavlína Dočkalová, tel: 601 314 538
Volné místo technik strojů a zařízení pro lokalitu Vyškov.