TECHNIK KONTROLY KVALITY V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK KONTROLY KVALITY V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-kontrolovat kvalitu výrobků – nastavení četnosti kontroly, stanovení kontrolních plánů
-zpracovávat záznamy z kontroly
-vyhodnocovat kvalitu práce a výrobků na pracovišti výroby + pravidelný reporting vedení
-navrhovat a přijímat nápravná a preventivní opatření pro zlepšování procesů
-vypracovávat dokumentaci popisující činnost kontroly
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- min. vyučen
- aktivní znalost práce na PC – MS Office, zkušenost s IS Helios výhodou
- znalost výkresové dokumentace výhodou
- znalost práce s měřidly a práce na 3D měření uvítáme
- praxi na podobné pozici kvitujeme
- aktivní řidič sk. B výhodou
- komunikativní AJ je plus
- pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pracovitý, pak máš skoro vyhráno
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- individuální přístup
- 12ti hodinové směny – krátký + dlouhý týden (pouze 6:00 – 18:00)
- práci v unikátním tichém a čistém prostředí
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou -
- spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU
Volné místo technik kontroly kvality v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.