STAVOPLAST KL spol. s r.o.

Mechanik-opravář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Výhodou vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů.
Podmínky:
- řidičský průkaz sk. B,
- praxe v oboru 5 let,
- vítán svářečský průkaz.
Bližší informace podá p. Potužák Karel, tel.: 602 379 705
Volné místo mechanik-opravář pro lokalitu Stachy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanik-opravář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: STAVOPLAST KL spol. s r.o.
Ulice: 266
Město: Stachy
PSČ: 384 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karel Potužák
E-mail: Karel Potužák
Telefon: +420 602 379 705

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAVOPLAST KL spol. s r.o.