NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA - OPAVA, HLUČÍN, OKOLÍ

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123, e-mail: alena.grelova@nn.cz
Min. SŠ/SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík, nadšení pro práci s lidmi/pro lidi, odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového, příjemné vystupování, komunikativnost, fair play, soulad s našimi hodnotami (Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost), vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady.
Pracoviště Opava, Hlučín, nástup ihned
Náplň práce: Zajišťovat péči o stávající klienty a jejich rozšiřování o další spokojené klienty, administrativa spojená s prací s dokumenty, 1x za 14 dní účast na týmových poradách v Ostravě.
Volné místo obchodní specialista, specialistka - opava, hlučín, okolí pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA - OPAVA, HLUČÍN, OKOLÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Město: Opava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Grelová
E-mail: Alena Grelová
Telefon: +420 702 202 123

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku