Podlahář, pokladač podlahových krytin Rakovnicko

  • Rakovník

Pracovní místo ( Podlahář, pokladač podlahových krytin Rakovnicko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme stabilní a prosperující společnost KOBERCE TREND s dvacetiletou tradicí. Působíme na českém i slovenském trhu a stále se rozvíjíme. Hledáme do svého týmu pozitivně naladěné lidi, zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích a jsme „jedna rodina“.

Profese: Podlahář/pokladač podlahových krytin
Lokalita: Čechy
Místo pracoviště: Rakovník

Pracovní náplň:
• Pokládka podlahových krytin (koberce, PVC, vinyl)
• Realizace zakázek u zákazníků
• Práce v týmu

Požadavky:
• Manuální zručnost
• Ochota cestovat
• Výuční list a praxe výhodou
• Loajalita
• Příjemné vystupování
• Samostatnost
• Flexibilita
• Řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:
•Práci v úspěšné dynamické společnosti
•Stabilitu pracovního týmu
•Dobré pracovní a mzdové podmínky, prémie a odměny
•Zaměstnanecké benefity (stravenky), firemní akce
•Možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
• 20 dní dovolené, od 5 let +3 dni
• Smlouvu na dobu určitou 1 rok a dále záleží jen na Vás
• Nástup dle dohody

Nabídky se stručným životopisem zasílejte na email: jaroslav.horvath@kobercetrend.cz, tel. 724 216 428, do předmětu zprávy uvádějte PODLAHÁŘ pro Rakovník a okolí (popřípadě na sebe zanechejte kontakt na prodejně).
Volné místo podlahář, pokladač podlahových krytin rakovnicko pro lokalitu Rakovník.