Mgr. Pavel Szkandera

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

Odeslat

Pracovní náplň
A11 a:15/11/2017
Požadujeme - ukončené VŠ vzdělání v oboru právo. Nutné splnění požadavků pro zápis do advokátní komory - podmínkou. ochotu učit se novým věcem, flexibilitu, samostatnost, ŘP sk. B
Kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.
Volné místo advokátní koncipient-ka pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Mgr. Pavel Szkandera
Ulice: Svatoplukova 1209
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Szkandera
E-mail: Mgr. Pavel Szkandera
Telefon: +420 603 158 245,558 438 315

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Pavel Szkandera