Vězeňská služba České republiky Lékař v oboru urologie

Lékař v oboru urologie

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: personální oddělení pí. Šandová, tel. 261 03 21 06, 724 168 391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Lékař urolog - Vazební věznice Praha-Pankrác- dohoda o pracovní činnosti v rozsahu maximálně 6 - 8 hodin týdně. Platové rozpětí 9600 Kč - 12800 Kč.Způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů, odborná způsobilost v oboru urologie, schopnost samostatného rozhodování, práce s PC, alespoň 3 roky praxe v oboru vítána. Nástup na DPČ možný ihned či dle dohody.
Volné místo lékař v oboru urologie pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař v oboru urologie

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šandová
E-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Telefon: +420 261 032 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky