RedCrox Ventures s.r.o.

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Žatecká 55/14, Praha 1 - Josefov
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 246 042 856 - PO a ST, 10:00 - 11:00 hodin
Kontaktní osoba : pan Petr Štětina
Upřesňující informace : znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, pokročilá znalost business angličtiny, vysokoškolský diplom v oboru Ekonomie
Volné místo ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - pokročilá znalost, Ruština Aktivní - úroveň rodilý mluvčí

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Personalistika, lidské zdroje, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: RedCrox Ventures s.r.o.
Ulice: Žatecká 55
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Štětina
E-mail: Petr Štětina
Telefon: +420 246 042 856

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RedCrox Ventures s.r.o.