BRUSIČ/ka

Pracovní místo ( BRUSIČ/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní vztah nejprve na DPP - po zapracování možný trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Nemocniční 399, Nový Bor
Volné místo brusič/ka pro lokalitu Nový Bor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Brusič - obráběč Brusič hliníkových odlitků / obráběč na konvenčních strojích _dobrý zdravotní stav bez omezení _práce v hlučném a prašném prostředí _fyzická zdatnost _manuální zručnost Místo výkonu práce: Loučná nad Nisou č.p. 39, 468 11 Janov nad Nisou Kontakt ...
Kovocentrum Jiskra s.r.o. Janov nad Nisou, Inzerováno před 3 dny

Brusič nářadí - obráběč kovů Brusič nářadí - vyučen v oboru, praxe v oboru - broušení nářadí (frézy, soustružnické nože apod.) Po odpracování 3 měsíců dostane zaměstnanec mimořádnou odměnu ve výši 5.000,- Kč. Hlásit se předem telefonicky. Volné místo brusič nářadí - obráběč ...
Železnobrodské strojírny s.r.o. Železný Brod, Inzerováno před 3 dny

BRUSIČ NÁPLŇ PRÁCE: - začišťování výrobků dle technologických postupů - broušení a leštění kovových součástí POŽADUJEME: - ochotu učit se novým věcem NABÍZÍME: - zajímavou a perspektivní práci v dynamické společnosti - odpovídající finanční ohodnocení v ...
CNC TVAR s.r.o. Stráž nad Nisou, Inzerováno před 3 dny