EGERMANN, s.r.o.

BRUSIČ/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní vztah nejprve na DPP - po zapracování možný trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Nemocniční 399, Nový Bor
Volné místo brusič/ka pro lokalitu Nový Bor.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BRUSIČ/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EGERMANN, s.r.o.
Ulice: Nemocniční 399
Město: Nový Bor
PSČ: 473 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdenka Kroužková
E-mail: Zdenka Kroužková
Telefon: +420 777 722 487

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EGERMANN, s.r.o.