Telefonní operátor

  • Chrudim

Pracovní místo ( Telefonní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim.
Práce vhodná jako brigáda!
Pracovní náplň: správa portálů pro školy. města, obce; zprostředkování informací o internetových službách nabízených v závislosti na zaměření produktů a služeb pro děti.
Požadavky: samostatnost, výborné komunikační schopnosti, psychická odolnost.
Nabízíme: zaškolení na telemarketingovou komunikaci se zákazníky, práce v kanceláři u PC, VIP informace ze světa internetu; po zapracování možný HPP s výhodami.
Kontakt: životopis na e-mail adresu formankova@internettop.cz. Budete zpětně kontaktováni a pozváni na pohovor.
Volné místo telefonní operátor pro lokalitu Chrudim.