STN-ESOX, spol. s r.o.

Automechanik - nákladní vozidla

Odeslat

Pracovní náplň
Práce v SO 1x za měsíc. Zajištění dopravy na pracoviště. Servis nákladních vozidel MAN a návěsů, praxe v oboru. Kontakt: telefonicky, mailem.
Volné místo automechanik - nákladní vozidla pro lokalitu Chotoviny.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 05. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik - nákladní vozidla

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: STN-ESOX, spol. s r.o.
Ulice: U Písničky 204
Město: Chotoviny
PSČ: 391 37

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Hrubá
E-mail: hruba.jana@stnesox.cz
Telefon: +420 606 606 424

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STN-ESOX, spol. s r.o.