Programátoři

Pracovní místo ( Programátoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: programování iOS nebo PHP
Požadavky: jazyk anglický, odborné dovednosti v programování iOS a PHP
Volné místo programátoři pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Číšníci a servírky Pracoviště: Hotel Radějov s.r.o., Lučina 400, 696 67 Radějov. Popis práce: Obsluha restaurace a jídelny. Příprava, úprava a podávání studených a teplých nápojů. Příprava a výzdoba rautových stolů. Vhodné i pro uchazeče nevyučené v oboru! ...
Hotel Radějov s.r.o. Radějov, Inzerováno včera

Svářeč/ka Tig 141.8 (nerez) Pracoviště: Nerezová výroba MB s.r.o., Na Výhoně č.p. 3035, 695 01 Hodonín 1. Požadavky: Praxe svařování nerezu metodou TIG. Kontakt: tel. 777 155 917 od 6:00 do 14:30 v prac. dny, osobně na adrese: Na Výhoně č.p. 3035, 695 01 Hodonín 1. Volné ...
Nerezová výroba MB s.r.o. Hodonín, Inzerováno včera

Šéfkuchaři v hotelových restauracích Pracoviště: Hotel Radějov s.r.o., Lučina 400, 696 67 Radějov. Popis práce: Vyučen v oboru, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost, zdr. způsobilost, časová flexibilita, praxe vítána, příjemné prac. ...