Učitel/ka 1. stupně ZŠ

Pracovní místo ( Učitel/ka 1. stupně ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Školní 74, Kozly, 277 15 Tišice
Kontakt: Mgr. Jelínek, telefonicky nebo e-mailem
Volné místo učitel/ka 1. stupně zš pro lokalitu Tišice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistent/ka týmu v developerské společnosti, Praha 1 Láká Vás prostředí developerské společnosti a máte již zkušenosti s administrativou? Nebojíte se využívat anglický jazyk a rádi se učíte novým věcem? Pokud ano, neváhejte zaslat Váš životopis! Co Vás bude na pozici Asisten/ka týmu čekat? * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

UČITEL odborného výcviku strojírenských oborů pro číslicově řízené obráběcí stro Výuka pomocí simulátoru, gravírovací stroj, 3D tiskárna. Požadavky: vzdělání podle zákona 563/2004 Sb. - min. vyučení + kurz pedagogiky (lze doplnit po nástupu). Životopisy zasílat e-mailem. Volné místo učitel odborného výcviku strojírenských oborů ...
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Liberec, Inzerováno před 3 dny

UČITEL odborného výcviku pro obor vzdělání autotronik Požadujeme: - vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících (z. č. 563/2004 Sb, ve znění pozdějších předpisů) - minimálně vyučen v elektrotechnickém směru - bezúhonnost Nástup dle dohody. Platové zařazení v 11. platové třídě. Životopisy zasílat ...