Učitel/ka 1. stupně ZŠ

Pracovní místo ( Učitel/ka 1. stupně ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Školní 74, Kozly, 277 15 Tišice
Kontakt: Mgr. Jelínek, telefonicky nebo e-mailem
Volné místo učitel/ka 1. stupně zš pro lokalitu Tišice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

učitel/ka 1. stupeň ZŠ místo výkonu práce: Cítoliby, Tyršovo náměstí 56 přesná výše platu dle započitatelné praxe, možnost zvláštních příplatků, nástup možný ihned kontakt: tel.: 415691259,723962780 - po-pá 8,00 - 15,00 hod, e-mail: skola@zscitoliby,eu, ...
Základní škola a Mateřská škola Cítoliby, příspěvková organizace Cítoliby, Inzerováno včera

učitel/ka 1.stupně pohodového člověka, který dokáže být pro děti skvělým průvodcem a vzorem, pro rodiče partnerem a pro kolegy týmovým hráčem. Stravenky, další vzdělávaní, tvůrčí prostředí Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem. Volné místo učitel/ka 1.stupně ...
Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9.května 444, okres Litoměřice Štětí, Inzerováno včera

Lektor a učitel anglického jazyka v mateřské škole Místo výkonu práce: Na Dlážděnce 732/50, Praha 8 - Troja Kontaktní osoba: Sabina Křížová, e-mail: krizova@skolkylabut.cz, osobní návštěva po dohodě. Požadavky: Perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem. Praxe s výukou předškolních dětí, ...
Mateřská škola Trojská labuť s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny