Řidič/ka

Pracovní místo ( Řidič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Z:5.6.2017.A:6.9.2018.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.
inf.:osobně na adrese: Lhotka 8, Po-Pá 8:00 do 10:00.
Volné místo řidič/ka pro lokalitu Bílovec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

řidiči vnitrostátní kamionová doprava přeprava kovových polotovarů mezi sklady zákazníka, denní návrat domů, profesní a zdravotní způsobilost mzda: 14000+diety Způsob kontaktu: předem telefonicky od 8.00 hod. do 17.00 hod. Volné místo řidiči vnitrostátní kamionová doprava pro lokalitu ...
AD Křižovský s.r.o. Český Těšín, Inzerováno včera

DORUČOVATELÉ BALÍKOVÍ MOTO (DPP, DPČ) A11 z:23/8/2018 (DPP, DPČ) a:11/12/2018 Jak bude vypadat váš pracovní den: - připravíte si balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám dobře rozvážely ve Frýdku - Místku a okolí. - dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. - po ...
Česká pošta, s.p. Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Řidiči nákladních automobilů Požadavky: cestování po celé ČR Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout osobní schůzku Volné místo řidiči nákladních automobilů pro lokalitu Karviná.
KUNETO s.r.o. Karviná, Inzerováno včera