Telefonní operátor/ka

  • České Budějovice

Pracovní místo ( Telefonní operátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kdo jsme:
Vyrábíme především nápoje a zásobujeme gastroprovozovny napříč celou republikou. Jsme tým mladých obchodníků, kteří jdou cestou spokojeného zákazníka a záleží nám na budování dobrých vztahů. Ke každému přistupujeme individuálně.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky po telefonu
- péče o stávající klientelu + budování nové klientely
- týmová komunikace v obchodním oddělení
- zpracování objednávek, jiná kancelářská činnost
- péče o sociální sítě
- emailová komunikace

Požadujeme:
- tvůrčí a improvizační schopnosti
- výborné komunikační schopnosti ( prodejní dovednosti výhodou)
- pozitivní a naučitelnou osobnost
- chuť se vzdělávat, pracovat na sobě
- práce s PC

Nabízíme:
- plat od 16 000 Kč (fixní plat) + provize z prodeje a tržeb)
- zaměstnanecké benefity - příspěvky na volnočasové aktivity, vánoční bonusy, zaměstnanecké slevy na produkty firmy
- 2 směny : 8-16:30/ 10-18:30 (víkendy volné)
- přátelský kolektiv
- možnost rozvoje profesních dovedností, kariérní růst
Volné místo telefonní operátor/ka pro lokalitu České Budějovice.