Nástrojař/ka

  • Ostrov

Pracovní místo ( Nástrojař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: Nástrojař provádí zpracování, opravy, montáž a zkoušky nástrojů a forem, které slouží k utváření materiálu. Součástí práce je čtení a porozumění technickým podkladům. Dále provádí ruční opracování materiálů, lícování strojních součástí, dobrušování, vrtání a kalení dílů.

Požadavky: vyučen v oboru nástrojař, obráběč kovů, zámečník, praxe není podmínkou.

Další informace: nástupní plat s praxí od 18.000 Kč, pro uchazeče bez praxe je připraven zaškolovací program. Práce ve dvousměnném provozu.
Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost, odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc).
13. plat
Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní místo.
Práci v týmu pro přední automobilky.
Volné místo nástrojař/ka pro lokalitu Ostrov.