TEDOM a.s.

Automechanik osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Hlavní náplň práce:

• Demontáž spalovacího motoru, posouzení vytěžených dílů a roztřídění posouzených dílů.
• Montáž spalovacího motoru z nových dílů.
• Montáž spalovacího motoru z renovovaných dílů.
• Režijní práce – příprava materiálu k montáži, účast na renovaci dílů.
• Servisní výjezd v případě potřeby dle dohody.

Požadujeme:

• SOU s výučním listem v oboru automechanik nebo mechanik opravář
• NJ a AJ výhodou
• Praxe - výhodou
• Dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office), automotive diagnostické SW výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Samostatnost, kreativita, časová flexibilita, komunikativnost, ochota cestovat
• Pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
• Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a bezúhonnost
• Nástup možný ihned / dle dohody
Volné místo automechanik osobních automobilů pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TEDOM a.s.
Ulice: Belgická 4685
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 466 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lýdie Bednáriková
E-mail: Lýdie Bednáriková
Telefon: +420 483 363 393

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEDOM a.s.