SAWAN Royal Thai-Massage, s.r.o.

Masér/ka - thajské masáže

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Americká 79/38, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky). Pracovní doba: Po-Ne 13:00-01:00 h (různě dělené směny). Požadujeme: certifikát na thajské masáže, znalost AJ, NJ výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Út a Pá 17:00-19:00 h).
Volné místo masér/ka - thajské masáže pro lokalitu Františkovy Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Masér/ka - thajské masáže

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SAWAN Royal Thai-Massage, s.r.o.
Ulice: Americká 79
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helmut Anzer
Telefon: +420 354 424 463

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SAWAN Royal Thai-Massage, s.r.o.