PPD TRADE s.r.o.

Masér, masérka

Odeslat

Pracovní náplň
Masér, masérka - vzdělání základní. Společnost provozuje thajské a filipínské masáže. Výhodou znalost těchto masáží, požadavkem certifikát na úrovni rekvalifikace v oboru masérských služeb. Pracoviště Studánky č.p. 89, 382 73 Vyšší Brod a Studánky č.p. 20, 382 73 Vyšší Brod - společnost počítá se střídáním zaměstnanců na obou pracovištích. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.6.2017. Mzda 13.400,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 222 229 p. Pham Duc Cuong. Ověřeno 28.8.2017.
Volné místo masér, masérka pro lokalitu Vyšší Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Masér, masérka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PPD TRADE s.r.o.
Město: Vyšší Brod

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pham Duc Cuong
Telefon: +420 775 222 229

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PPD TRADE s.r.o.