Bezpečnostní technik a ekolog

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Bezpečnostní technik a ekolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ:
• Provádění preventivních kontrol BOZP, ekologie a PO na pracovištích
• Analyzování a hodnocení rizik BOZP, ekologie a PO
• Sledování a dodržování právních předpisů BOZP, ekologie a PO
• Školení osob v oblasti BOZP, ekologie a PO včetně vedoucích pracovníků
• Koordinování prošetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání
• Zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP
• Jednání s kontrolními a inspekčními orgány
• Zpracování zákonných hlášení v uvedených oblastech
• Spolupráce s projekčními a konstrukčními útvary při řešení bezpečnostních a ekologických požadavků ve výrobních procesech a výrobcích společnosti

POŽADUJEME:
• VŠ / SŠ VZDĚLÁNÍ
• Praxe v technickém oboru min. 3 roky
• Kvalifikace osoby odborně způsobilé v BOZP výhodou (možnost doplnění)
• řidičské oprávnění sk.B
• flexibilitu
• samostatnost
• spolehlivost
• znalost cizích jazyků (AJ NJ, RJ) výhodou
• komunikativnost a tvůrčí přístup

NABÍZÍME:
• zajímavou práci v moderní společnosti
• kvalitní pracovní prostředí
• možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
• výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
• příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
• příspěvky na stravování
• týden dovolené navíc
• pružné rozvržení pracovní doby

NÁSTUP: ihned, nebo dle dohody
Volné místo bezpečnostní technik a ekolog pro lokalitu Žďár nad Sázavou.