ČSOB Pojišťovna a.s. Pracovník obchodního klientského místa

Pracovník obchodního klientského místa

Odeslat

Pracovní náplň
NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE NA DOBU URČITOU 2 MĚSÍCE !!!!!
pružná pracovní doba; ŘP sk. B;
místo výkonu práce; Jindřichův Hradec, Dačice;
náplň práce: obsluha stávajících klientů ČSOB Pojišťovny; profesionální finanční poradenství; servis klientům na obchodním místě ČSOB Pojišťovny; péče o nové klienty;
kontakt: e-mailem;
Volné místo pracovník obchodního klientského místa pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník obchodního klientského místa

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna a.s.
Ulice: Klášterská 128
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Dvořáková
E-mail: marie.dvorakova@obchod.csobpoj.cz
Telefon: +420 606 930 024

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB