Manžer/ka prodeje

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Manžer/ka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílejte na e-mail: daruma@daruma.cz
Jsme vedoucí společností v oblasti realizace multimediálních informačních panelů ve městech po celé ČR
a městských mobilních aplikací. Na českém trhu působíme od roku 1991 a našich služeb za uplynulých 26
let využily již tisíce klientů. Pro posílení našeho obchodního týmu hledáme kolegy/kolegyně na pozici
MANAŽER PRODEJE
Náplň práce:
-prodej prezentačního prostoru v produktech společnosti (multimediální informační panely DARUMA CITY VOICE a mobilní aplikace DarumaGo!)
-samostatné vedení a uzavírání obchodních případů
-komunikace se současnými i novými klienty z různých segmentů trhu
-aktivní vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
-udržování obchodních vztahů se stávajícími klienty
-odpovědnost za plnění osobního výkonnostního plánu
Očekáváme:
-obchodní talent, samostatnost a aktivní přístup k práci
-ýborné komunikační, prezentační a argumentační dovednosti
-schopnost vést jednání na úrovni vrcholového managementu
-zkušenosti s obchodem a hledáním řešení
-zájem o nová média a digitální technologie
-vytrvalost a orientaci na klienta a výsledek
-uživatelskou znalost práce na PC
-řidičský průkaz skupiny B
-výpis z rejstříku trestů
-SŠ/VŠ vzdělání
Nabízíme:
-perspektivní práci na HPP s fixní mzdou a motivačním výkonnostním systémem (minimálně 35.000,-Kč/měsíc při plnění osobního výkonnostního plánu)
-zázemí stabilní společnosti s přátelskou firemní kulturou
-komplexní zaškolení a podporu
-automobil k služebním účelům, mobilní telefon, notebook
-nástup možný ihned nebo dle dohody
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Voln