POKROČILÝ PROGRAMÁTOR (výpočetní a analytický/analyzační software pro laserovou

  • Brno

Pracovní místo ( POKROČILÝ PROGRAMÁTOR (výpočetní a analytický/analyzační software pro laserovou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Kolejní 3094/9, Vědecko-technický park profesora Lista, Brno
POŽADAVKY
. Znalost jazyka C++, návrh OOP
. Základní zkušenosti s programováním konkurentních aplikací
. Výhodou jsou znalosti z oblasti zpracování dat
NÁPLŇ PRÁCE
. Programování softwaru pro zpracování spekter.
. Implementace matematických metod, případně jejich optimalizace
NABÍZÍME
. Práce v moderní oblasti laserové spektroskopie- pulzní lasery, analýza plazmatu, …
. Práce na rozhraní vědeckých a průmyslových aplikací
. DPP či částečný úvazek, flexibilní pracovní doba
POPIS
Vytváříme nový a unikátní software pro zpracování spektroskopických dat. V rámci programování si můžete vyzkoušet technologie jako šifrování, komunikace po síti, multivláknové zpracování, grafické vizualizace či akceleraci na GPU.
Volné místo pokročilý programátor (výpočetní a analytický/analyzační software pro laserovou spektroskopii) pro lokalitu Brno.