PROGRAMÁTOR (ovládací software pro laserovou spektroskopii)

  • Brno

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR (ovládací software pro laserovou spektroskopii) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Kolejní 3094/9, Vědecko-technický park profesora Lista, Brno
POŽADAVKY
. Znalost jazyka C++, návrh OOP
. Zkušenosti s frameworkem Qt
. Výhodou jsou znalosti z oblasti user experience
NÁPLŇ PRÁCE
. Programování softwarů pro ovládání přístrojů z oblasti laserové spektroskopie
. Úprava rozhraní pro nastavování a automatizaci experimentu
NABÍZÍME
. Práce v moderní oblasti laserové spektroskopie - pulzní lasery, analýza plazmatu, atd.
. Programování pro high-end zařízení vyvíjená na zakázku
. Práce na rozhraní vědeckých a průmyslových aplikací
. DPP či částečný úvazek, flexibilní pracovní doba
POPIS
Vytváříme software pro integraci jednotlivých zařízení používaných pro měření spektroskopie laserem indukovaného mikroplasmatu (LIBS). V rámci programování budete pracovat na propojení uživatelského rozhraní s požadavky vědců a experimentátorů. Vaše práce jim umožní nové způsoby měření a zajímavější druhy experimentů.
Volné místo programátor (ovládací software pro laserovou spektroskopii) pro lokalitu Brno.