C++/Qt PROGRAMÁTOR (výpočetní software - grafický výstup)

  • Brno

Pracovní místo ( C++/Qt PROGRAMÁTOR (výpočetní software - grafický výstup) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Kolejní 3094/9, Vědecko-technický park profesora Lista, Brno
POŽADAVKY
. C++/Qt
. Kreativní přístup výhodou
NÁPLŇ PRÁCE
. Programování vykreslovacího grafického jádra pro vědecké aplikace.
. Implementace matematických a statistických metod.
NABÍZÍME
. Práce v moderní oblasti laserové spektroskopie- pulzní lasery, analýza plazmatu, …
. Práce na rozhraní vědeckých a průmyslových aplikací
. DPP či částečný úvazek, flexibilní pracovní dobu
POPIS
Pro vývoj unikátního výpočetního softwaru potřebujeme člověka, který bude schopen samostatně pracovat na vykreslovacím jádře pro vytváření grafů. Výstup grafu by měl být ideálně do vektorového formátu grafiky s tím, že požadujeme implementaci na úrovni layered grammar (https://goo.gl/zmkno5).
Volné místo c++/qt programátor (výpočetní software - grafický výstup) pro lokalitu Brno.