Pomocná síla na mytí nádobí

Pracovní místo ( Pomocná síla na mytí nádobí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VHODNÉ PRO OZP!
Mytí nádobí a úklid v provozovně rychlého občerstvení v nákupním centru Olympia Teplice.
Zaměstnanecké výhody - kancelář v sídle společnosti, příplatky na dopravu, firemní stravování.
V případě zájmu se hlašte e-mailem.
Volné místo pomocná síla na mytí nádobí pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

pomocný stavební dělník místo výkonu práce: zakázky v okrese Louny a okolí krátkodobé zaměstnání řidičský průkaz sk. B výhodou, schopnost práce ve výškách výhodou, možnost práce přesčas, kontakt: po-pá:8-12,00 hod na telč. 775483603 Volné místo pomocný stavební dělník pro ...
PRECIOUS STAR s.r.o. Louny, Inzerováno dnes

Pomocný technický pracovník Náplní práce je pomocná práce na CNC strojích, opracovávání výrobků, údržba strojů. Pracovní poměr je na dobu určitou, prodlužuje se po roce. Požadujeme alespoň minimální znalost práce na pc. Vhodné pro OZP. Hlásit se telefonicky Po - Pá v době ...
Jiří Dědič Teplice, Inzerováno dnes

Pomocná síla do kuchyně Hlásit se telefonicky na tel.č. 603 369 301 (p.Trnovec) nebo na tel.č. 608 263 557 (p.Kalbáč) popř. i osobně Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Teplice.
KATR catering s.r.o. Teplice, Inzerováno dnes