Actanola s.r.o.

Pomocná síla na mytí nádobí

Odeslat

Pracovní náplň
VHODNÉ PRO OZP!
Mytí nádobí a úklid v provozovně rychlého občerstvení v nákupním centru Olympia Teplice.
Zaměstnanecké výhody - kancelář v sídle společnosti, příplatky na dopravu, firemní stravování.
V případě zájmu se hlašte e-mailem.
Volné místo pomocná síla na mytí nádobí pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla na mytí nádobí

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Actanola s.r.o.
Ulice: Srbická 464
Město: Teplice
PSČ: 415 10

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Motejl
E-mail: Michal Motejl

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Actanola s.r.o.