zahradník/ce - florista/floristka

  • Šebrov-Kateřina

Pracovní místo ( zahradník/ce - florista/floristka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: Prodej rostlin a zboží, obsluha pokladny, komunikace se zákazníky, poradenství, pravidelná péče o rostliny v zahradnictví. Dvousměnný (jednosměnný) provoz.
Výhodou: absolvent/ka SZŠ, praxe v aranžování květin, ŘP sk. B.
Požadujeme: kreativitu, samostatnost, komunikativnost, ochotu poradit zákazníkům, zájem o obor a osobní rozvoj v oboru, poctivost, zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu.
Nabízíme: zázemí rodinné firmy s tradicí, motivující a příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení na základě odvedené práce, možnost dalšího vzdělávání - kurzy, školení.
Zaměstnanecké výhody: odborné vzdělávání, slevy po zkušební době.
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: barbora.koprivova@zahradnictvisebrov.cz, telefonický kontakt v době 8-18 hod na č. 725 322 800.
Volné místo zahradník/ce - florista/floristka pro lokalitu Šebrov-Kateřina.