provozní zámečník senior

  • Výškov

Pracovní místo ( provozní zámečník senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: areál Elektrárny Počerady
HLAVNÍ ČINNOSTI:
- vykonávání všech způsobí svařování dle požadavků, specifikace nebo nákresů
- provádění a řízení relalizace zakázek oprav strojních zařízení
- vedení ostatní dokumentace potřebné pro vyhodnocení realizace zakázky
- komunikace s mistrem realizace
POŽADUJEME:
- platný svářečský průkaz
- certifikát dle normy EN287 - 1 na metody 141,111
(ZM skp. 1.1. - EN287-1 141 T BW 1.15 t 4,0 D 31,8 H-L045 ss nb, ZM sk. 6 - EN287-1 141 T BW 6S t 5,0 D 51,0 H-L045 ss nb, ZM sk 1.1 111 T BW 1.1 B t 16,0 D 108 H-L045 ss nb - metoda 141/111, ZM sk. 1.1 - EN287 - 1 141 T BW 1.1 S t 4,0 D 31,8 H-L045 ss nb, ZM sk. 6 - EN287-1 141 T BW 6S t 5,0 D51,0 H-L045 ss nb)
- praxe v oboru min. 2 roky
- organizační a komunikativní schopnosti
- schopnost rychle se učit
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP sk. B
NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, firemní benefity, osobní a profesní růst
možnost prodloužení PP, mzda dle praxe a osvědčení
kontakt: slowikova@eopru.cz - zaslat životopis
Volné místo provozní zámečník senior pro lokalitu Výškov.