KKstav concrete s.r.o.

Stavební dělník - betonář (provádění epoxidových stěrek)

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
betonáž průmyslových podlah; provádění epoxidových stěrek

Požadavky:
praxe ve stavebnictví (není nutností); řidičský průkaz sk. B; časová flexibilita; profesionalita; samostatnost; spolehlivost; schopnost učit se novým věcem; manuální zručnost; fyzická zdatnost

Nabízíme:
stravenky (diety)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: lsoberova@kkstav.cz

Místo výkonu práce: dle zakázek zaměstnavatele na území ČR
Volné místo stavební dělník - betonář (provádění epoxidových stěrek) pro lokalitu Hranice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělník - betonář (provádění epoxidových stěrek)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: KKstav concrete s.r.o.
Ulice: Galašova 156
Město: Hranice
PSČ: 753 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Šoberová
E-mail: Lucie Šoberová
Telefon: +420 736 622 404

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KKstav concrete s.r.o.