Vedoucí skladu

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-Zodpovědnost za sklad a řízení činnosti oddělení skladového hospodářství
-Zodpovědnost za plynulé zásobování materiálem pro výrobu
-Zodpovědnost za provádění průběžných inventur
-Zodpovědnost za přesnost skladu
-Plánování budgetu a zodpovědnost za dodržení budgetu
-Koordinace externích operací a dodávek v externím skladu
-Kontrola správnosti evidence materiálu na skladech
-Zodpovědnost za provádění kontrolní činnosti a udržování IT systému skladu (SAP)
Požadujeme
-SŠ, VŠ (technické zaměření výhodou)
-Praxe ve skladování a logistice ve strojírenském průmyslu min. 3 roky
-Zkušenost s vedením lidí
-Znalosti práce na PC (SAP, Microsoft Excel)
-komunikativní osobnost, flexibilita
-komunikativní znalost AJ
-Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
-Možnost flexibilní pracovní doby
Pozice je zařazena do grade 12.
Kontakty
- Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
-Telefon na personální oddělení: 487 802 607 nebo: 487 802 602, mobil č.: 778 421 464
Adresa:
Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česk