Ondřej Masopust

Advokátní koncipient / koncipientka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Riegrova č.p. 394/17, Olomouc. Nástup dle domluvy. Vhodné i pro OZP.
Požadavky: právnická fakulta v ČR, ŘP, PC uživatelsky + programy ASPI / CODEXIS, ideálně ANJ nebo NJ. Místo je vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: získání praxe nezbytné pro možnost složit advokátní zkoušku.
Prac. doba: PO - ČT 7:45 - 16:45 hod., PÁ 7:45 - 14:30 hod.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo advokátní koncipient / koncipientka pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Advokátní koncipient / koncipientka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Ondřej Masopust
Ulice: Riegrova 394
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Masopust
E-mail: Mgr. Ondřej Masopust

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ondřej Masopust