TRENÉR SPORTOVNÍ GYMNASTIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( TRENÉR SPORTOVNÍ GYMNASTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7
Požadavky:
- odpovídající a prokazatelnou kvalifikaci trenéra II. stupně a nasazení
- min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- AJ pasivní
- ŘP
- komunikativní předpoklady, pracovní samostatnost, osobní rozhodovací
zodpovědnost
- trénování všech = i laických cvičenců
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek
- přátelské, komunikativní, až rodinné prostředí
- výborně vybavená, fungující gymnastická hala = profi gym.
- využívání všech sportovních možností SPORT PARKu LIBEREC
- celoročně sportovní i kulturní Liberec a jeho přírodní hornaté okolí
- výplata v řádném dohodnutém termínu
- mzda 14.500,- Kč/ měsíc
Životopis a kopie dokladů prokazující kvalifikace na e-mail: info@gymlib.cz, tel. 723 886 322 nebo 602 411 221, případně se hlásit osobně v Gymnastické hale, Jeronýmova 570/22, Liberec 7 v době 8.00-12.00 hod. pondělí až pátek
Volné místo trenér sportovní gymnastiky pro lokalitu Liberec.